KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14046039
nr 1404 6039
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 56, komposition, bladets mått: 21x28, yttermått inklusive ram: 31x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:39:18
21/6 12:59:08